Farmy fotowoltaiczne

Farma fotowoltaiczna to rozwiązanie biznesowe na miarę nowej bez emisyjnej gospodarki. Znaczne środki UE z nowego okresu programowania 2014-2020 umożliwiają realizację takich projektów oraz zapewniają atrakcyjną stopę zwrotu takich inwestycji.

Czyste źródła energii  to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów gospodarki na świecie. Elektrownie i elektrociepłownie na paliwa kopalne zaczynają przechodzić do historii.

Szansa na zrealizowanie takich inwestycji fotowoltaicznych otwiera się przed samorządami i ich zakładami budżetowymi oraz firmami. My posiadamy wiedzę i doświadczenie jak skutecznie zrealizować takie przedsięwzięcie.

Nasze referencje zdobyte na wymagającym rynku UE pokazują że jesteśmy partnerem godnym zaufania.

 

Instalacja fotowoltaiczna (PV) jako atrakcyjne źródło pasywnego przychodu

Stałe i pewne źródło dochodu przez okres 25-30 lat o rentowności zdecydowanie wyższej niż obligacje skarbowe czy lokata bankowa. Instalacja fotowoltaiczna (PV) w Twoim domu lub firmie to naprawdę dobra inwestycja.

W celu zobrazowania tego faktu zrobimy porównanie; jaki zysk po 25 latach przyniesie lokata bankowa kwoty 50 tyś. zł, a jaki instalacji fotowoltaicznej (PV) o analogicznym koszcie. Zakładamy, że wzrost cen energii elektrycznej w tym okresie będzie zgodny z dotychczasowym wieloletnim trendem , który wynosi ok. 5% rocznie.