Praca

Aktualnie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Konsultant Techniczno-Handlowy i Handlowiec, woj. śląskie

Wymagania:

– doświadczenia w sprzedaży – branża OZE będzie dodatkowym atutem
– wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces
– rozwinięte zdolności interpersonalne i kultura osobista
– operatywność i skuteczność w działaniu
– umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
– minimum wykształcenie średnie
– znajomość podstawowego oprogramowania biurowego
– prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków:

– aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy – instalacje fotowoltaiczne
– obsługa zapytań od Klientów
– realizacja celów sprzedażowych
– prowadzenie wizji lokalnych miejsc instalacji i spotkań z Klientami
– współpraca z działem technicznym przy realizacji zamówień

Oferujemy:

– stabilne warunki zatrudnienia
– pakiet szkoleń, pełne wsparcie marketingowe i techniczne
– atrakcyjne wynagrodzenie
– pracę w młodym, ambitnym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: rekrutacja@beska.eu

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002r., Nr101, poz.926, ze zm.), prowadzonych przez Beśka Solar sp. z.o.o.